O mnie

Jestem Michał, a to miejsce powstało, bo mam coś do powiedzenia.

I chcę to zrobić na własnych warunkach.

Punkty widzenia to zbiór tekstów przeróżnych. Trochę o zarządzaniu ludźmi, trochę o zarządzaniu projektami. Trochę o zdrowiu fizycznym i psychicznym, a trochę o technologii. Będzie trochę artykułów biznesowych i sporo moich przemyśleń i obserwacji. Będzie punkt widzenia inżyniera i menadżera, ale będzie też: pracownika, bezrobotnego, samotnego, zakochanego, wściekłego, łagodnego, wyrozumiałego i wybuchowego. Przede wszystkim – człowieka. Z krwi i kości i emocji.

Ale to dobrze. Im więcej punktów widzenia, tym bogatszy świat.

Zatem.

Lubię kawę i nie cierpię biegać. Czytam książki za rzadko ale za to bardzo szybko. Oglądam seriale, ale jestem wybredny i szybko je porzucam. O Netflixie nie ma sensu przy mnie wspominać, bo i tak nie obejrzę. Lubię pisać. Lubię robić zdjęcia. Lubię montować filmy i stawiać kreski w wektorach. Ale nie potrafię tego robić, więc męczę znajomych, żeby mówili jak bardzo im się podoba. Cenię otwartą głowę i znajomość różnych perspektyw.

Lubię patrzeć na świat z różnych punktów widzenia. I odkrywać swoją drogę. Lubię myśleć. I łączyć kropki.

Napisz do mnie na michal_zelazny@icloud.com (mail albo iMessage). Chętnie poznam nowy punkt widzenia.


Jeśli jesteś zainteresowany lub zainteresowana moim doświadczeniem zawodowym, listą zrealizowanych projektów lub nawiązaniem współpracy, to zachęcam do przejrzenia stron poniżej.

Jeśli ktoś bardzo potrzebuje, to tutaj znajdzie także referencje.

To ja.