O mnie zawodowo

Manager z doświadczeniem w kierowaniu zespołami i projektami, które zdobyłem pracując w międzynarodowych korporacjach. Prowadziłem projekty o wartości kilku milionów euro i kilkudziesięcioosobowe zespoły.
Przeprowadzałem ludzi przez zmiany organizacyjne i zarządzałem zespołami rozproszonymi. Byłem również zaangażowany w prowadzenie projektów transformacyjnych w organizacjach. Mam doświadczenie w sprzedaży i marketingu. Przygotowywałem plany strategiczne dla kilkudziesięcioosobowych zespołów, a następnie wdrażałem je w organizacji. Branża budowlana, IT, przemysłowa i marketingowa są mi dobrze znane, ale uważam, że projektowanie rządzi się tymi samymi prawami niezależnie od branży. Jestem przekonany, że moje doświadczenie przyda Ci się niezależnie od branży, w której działa Twoja firma.
Procesy agile i waterfall nie mają przede mną tajemnic. Wierzę, że tylko synergia obu podejść pozwala na realizację projektów w optymalny sposób.
Napisz do mnie – daj znać w czym mogę Ci pomóc: michal@makeitdone.pl

Moja misja

Dostarczanie projektów i edukowanie w celu budowania kultury zarządzania otwartej na szacunek i współpracę.

Moje podejście i wartości

  • Wierzę, że projekty muszą być dostarczone, a perfekcja w prawdziwym życiu – nie istnieje. Absolutnie nie oznacza to przyzwolenia na przeciętność. Nie oznacza. Dbam o szczegóły, bo to one tworzą całość, ale nie pozwalam, by dążenie do perfekcji sprawiło, że proces utknie w martwym punkcie.
  • Minimalizm to podstawa bycia skutecznym w każdym aspekcie życia, w podejściu do zarządzania – również. Widziałem zbyt wiele narzędzi i procedur, których nikt nie rozumie ani nie używa, by zaproponować ci jedno. Minimalizm.
  • Szczerość, odpowiedzialność i transparentność to warunki współpracy. Wyjaśniam i otwarcie prezentuję każdy etap współpracy, każdą analizę popieram danymi i tłumaczę klientowi. Jeśli brakuje mi doświadczenia lub kompetencji w jakimś obszarze – jasno o tym powiem i skieruję do odpowiedniej osoby.