O mnie

Jestem Michał, a to miejsce powstało, bo mam coś do powiedzenia.

I chcę to zrobić na własnych warunkach.

Punkty widzenia miały być pierwotnie elementem mojej marki osobistej, ale wydarzyły się pewne rzeczy i zmieniłem zdanie. Pierwotna idea jednak nadal żyje, dlatego będzie to zbiór tekstów przeróżnych. Trochę o zarządzaniu ludźmi, trochę o zarządzaniu projektami. Trochę o zdrowiu fizycznym i psychicznym, a trochę o technologii. Będzie trochę artykułów biznesowych i sporo moich przemyśleń i obserwacji. Będzie punkt widzenia inżyniera i menadżera, ale będzie też: pracownika, bezrobotnego, samotnego, zakochanego, wściekłego, łagodnego, wyrozumiałego i wybuchowego. Przede wszystkim – człowieka. Z krwi i kości i emocji.

Ale to dobrze. Im więcej punktów widzenia, tym bogatszy świat.

Zatem.

To ja.

Jestem Michał, rocznik ’89, z wykształcenia inżynier elektryk, z zawodu menedżer. Pracowałem w firmach małych i dużych, projektowałem, budowałem, zarządzałem projektami i zespołami. Znam perspektywę inżyniera i kierownika. Pracownika korporacji i małej rodzinnej firmy. Własną działalność też przez chwilę prowadziłem.

Lubię kawę i nie cierpię biegać. Czytam książki za rzadko ale za to bardzo szybko. Oglądam seriale, ale jestem wybredny i szybko je porzucam. O Netflixie nie ma sensu przy mnie wspominać, bo i tak nie obejrzę. Lubię pisać. Lubię robić zdjęcia. Lubię montować filmy i stawiać kreski w wektorach. Ale nie potrafię tego robić, więc męczę znajomych, żeby mówili jak bardzo im się podoba. Cenię otwartą głowę i znajomość różnych perspektyw. Lubię patrzeć na świat z różnych punktów widzenia.

I odkrywać swoją drogę.

Lubię myśleć.

I łączyć kropki.

Napisz do mnie na michal_zelazny@icloud.com (mail albo iMessage). Chętnie poznam nowy punkt widzenia.

Jestem też w mediach społecznościowych, chociaż to się zmienia bardzo, bardzo szybko. Proponuję się do tych profili nie przywiązać.

Mastodon

Mam też drugą stronę, na której prezentuję swoje usługi w obszarze zarządzania. Tam jest także mój życiorys i doświadzenie, na podstawie którego powstają teksty dotyczące zarządzania.

www.makeitdone.pl