Aktualizacja

Trzy szybkie aktualizacje mojego statusu zawodowego i rzeczy, które ostatnio zrobiłem oraz tych, które planuję zrobić.

Nowa praca

Miniony poniedziałek był pierwszym dniem w nowej pracy. Teraz mogę już ogłosić oficjalnie, że pracuję jako kierownik projektu w Stowarzyszeniu Autorów ZAIKS. Nowa przygoda, nowe projekty, nowe ludzie i… nowa branża. Jestem mocno przekonany, że to doświadczenie pozwoli mi zdobyć kilka kolejnych punktów widzenia i poszerzy moje horyzonty.

eBook

Razem z Igorem i ekipą Zero Bullshit Management stworzyliśmy eBooka. To jest publikacja, która powstała na bazie napisanego przeze mnie kiedyś dla ZBM tekstu o zarządzaniu trudnymi pracownikami. Rozbudowana z 9 do 18 przykładów i wzbogacona o scenki sytuacyjne i propozycje rozmów jest do kupienia tutaj.

Podcast

Uzupełnieniem eBooka jest także podcast, który nagraliśmy z Igorem. Do posłuchania tutaj w formie wideo oraz tutaj w aplikacji Apple Podcasts

Nowe teksty wkrótce

Zamierzam opisać najważniejsze wnioski płynące z mojego poszukiwania pracy, przygotowania CV, tego co działa, tego co nie działa, tego co wszyscy uważają, że działa, podejścia do kandydatów i podejścia kandydatów oraz… rejestrowania się jako bezrobotny. Może ktoś – nie życzę! – będzie potrzebował skorzystać. Potrzebuję na to jednak trochę więcej czasu i przede wszystkim – dużo więcej dystansu.